Zduńska Wola: Pokapitulne Zebranie Programacyjne w Prowincji Polskiej
W dniach 18 – 23 lutego 2018 r. w Zduńskiej Woli w Domu Rekolekcyjnym Księży Orionistów, zgodnie z decyzją XII Kapituły Generalnej, odbyło się Pokapitulne Zebranie Programacyjne. Jego celem było zaplanowanie posługi Sióstr Orionistek w Polsce na lata 2018-2023 zgodnie z zaleceniami Kapituły Generalnej.

W zebraniu uczestniczyła Radna generalna – S.M. Józefa Kalinowska, Zarząd Prowincjalny, siostry biorące udział w Kapitule, delegatki z wyboru oraz zaproszeni goście: Ks. Dr Krzysztof Miś FDP, Ks. Mariusz Chmielewski FDP, p. Małgorzata Rowicka i p. Katarzyna Paprocka.

Poprzez wspólnotową modlitwę brewiarzową, Adorację Najświętszego Sakramentu i przygotowane celebracje siostry starały się otworzyć na prowadzenie Ducha Świętego, by w postawie Maryi z ikony Zwiastowania odczytać Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia i wcielić ją w życie z radosnym Magnifikat z ikony Nawiedzenia. Bogu niech będą dzięki za Jego łaskę.

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia