Zalesie Górne: Spotkanie Rad Prowincjalnych
21 czerwca 2015 roku,  w Domu Prowincjalnym Sióstr Orionistek w Zalesiu Górnym pod przewodnictwem Przełożonej prowincjalnej S. M. Józefiny Klimczak odbyło się ostatnie posiedzenie Rady prowincjalnej mijającego trzylecia. Po zakończeniu obrad odchodząca Rada spotkała się z Siostrami z nowej Rady prowincjalnej na siostrzanej wymianie doświadczeń. Siostry Radne spotkały się również z mieszkańcami Zalesia zaproszonymi przez wspólnotę Domu prowincjalnego z okazji Jubileuszu oraz wspomnienia św. Alojzego Gonzagi, które jest też dniem imienin św. Alojzego Orione.

Składamy serdeczne podziękowania Siostrom, które przez ostatnie cztery lata posługiwały w Zarządzie prowincjalnym za ich dyspozycyjność i życzymy Siostrom obfitości bożych darów w dalszej służbie Bogu, Kościołowi i ubogim. Nowemu Zarządowi Prowincjalnemu życzymy światła Ducha Świętgo i nieustannego otwierania się na przyjmowanie Jego natchnień.

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia