Zalesie Górne: Kolędowanie u Sióstr OrionistekW przededniu Uroczystości Objawienia Pańskiego w Domu Prowincjalnym Sióstr Orionistek odbyło się świąteczne kolędowanie. Z Zalesia Górnego i okolic przybyły rodziny należące do Ruchu „Światło – Życie” i Kościoła Domowego oraz spora grupa osób z Klubu Seniora. Na chwilę pojawił się też Ks. Kamil – wikariusz z parafii św. Huberta, który nie mógł z nami zatrzymać się dłużej, bo wyruszał z wizytą duszpasterską. 
W atmosferze radosnego śpiewu kolęd i pastorałek, animowanych przez p. Piotra Czubluna, który był z całą śpiewającą rodzinką, czas mijał bardzo radośnie i szybko. Wszyscy mogli włączyć się w kolędowanie, zarówno starsi, jak i młodsi, które ubogacone było dźwiękiem instrumentów. 
Na zakończenie, Siostry oraz zaproszeni Seniorzy otrzymali od dzieci i młodzieży własnoręcznie wykonane upominki - pięknie zdobione bombki. 
 

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia