TYDZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA
W IV niedzielę wielkanocną zwaną niedziela Dobrego Pasterza rozpoczął sie tydzień modlitw o nowe powołania do służby Bożej w Kościele. Wspólnoty Sióstr Orionistek czynnie włączyły się w modlitwę Kościoła o nowe powołania wychodząc do różnych Parafii, by razem ze wspólnotami prafialnymi dziękować Bogu za dar powołania i modlić się o werność Chrystusowi dla tych, którzy odpowiedzieli Bogu  TAK, a także wspólnie modlić się o nowych robotników do winnicy Pana. Siostry dzieliły się świadectwem swojego powołania i posługą w dziełach miłosierdzia prowadzonych przez Zgromadzenie.
Wspólnota Sióstr Orionistek  z Włocławka modliła się w Parafii św. Jadwigi w Lubstowie, Siostry z Warszawy i okolic gościły w Bazylice Serca Jezusowego w Warszawie, a Siostry z Siedlec razem z Siostrą Prowincjalną S. M. Józefiną Klimczak, S. M. Carita' i S. M. Józefą modliły się z wiernymi Parafii św. Józefa.
 

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia