Międzybrodzie Bialskie: Wstąpienie do postulatu HannyKilka miesięcy temu do naszego Zgromadzenia wstąpiła Hanna Kania. Po przebytym aspiracie 17 stycznia 2015r. Hania rozpoczęła swój postulat. W kaplicy p.w. św. Alojzego Orione w Międzybrodziu Bialskim odbyła się w tym dniu uroczysta Eucharystia sprawowana przez Ks. Edwarda Laszczaka, kapelana wspólnoty. Obecna na Mszy św. Siostra Prowincjalna S.M. Józefina Klimczak wręczając Hani krzyż powiedziała: „Hanno, przyjmij ten krzyżyk jako znak przejścia ze śmierci do życia Jezusa Chrystusa. Przyjmując ten krzyżyk, wzbudź w sobie głęboką intencję poznawania i miłowania Jezusa Chrystusa i służenia Mu w drugim człowieku w Zgromadzeniu Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzie w charyzmacie św. Alojzego Orione”. 
Po Mszy św. Siostry wraz z Księdzem i zaproszonymi gośćmi – Państwem Barbarowskimi, którzy są sąsiadami i przyjaciółmi naszej wspólnoty, przeszli na śniadanie. 
W radosnej atmosferze Hania przyjęła życzenia i w serdecznych słowach podziękowała wszystkim za życzliwość i wsparcie. 
Powierzajmy nadal Hanię w naszych modlitwach, aby mogła z radością wzrastać w powołaniu. 
 

http://www.orionistki.pl/pl,page,charyzmat,22.html   Św. Alojzy Orione                   Księga Intencji Do pobrania Księga Gości Forum Linki Multimedia
Orionistki w Polsce Orionistki w Polsce
Orionistki na świecie Orionistki na świecie
Rodzina Oriońska Historia Zgromadzenia